návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Kulturista po letech vysadil steroidy a prozradil, co to udělalo s jeho tělem. Jaká smutná věc se mu stala?

Známý fitnesák Kamil Dusejovsky vysadil po řadě let užívání steroidy, které bral. Teď už je rok bez nich a prozradil, jaké následky na něm vysazení zanechalo.
Vydáno: 18.11.2019
Kamil Dusejovsky PŘED a PO užívání steroidů 8
Autor: instagram.com/KamFIT Kamil Dusejovsky PŘED a PO užívání steroidů 8

Kamil natáčí videa na svůj youtube kanál KamFIT, kde propaguje zdravý životní styl, živí se však hlavně jako fitness trenér v Americe. V Česku žil do svých 21 let, poté se přestěhoval. V Americe nyní žije spolu s přítelkyní Amie. Kamil se zaměřuje hlavně na classic physique, což je na pomezí kulturistiky a fitness. Nedávno přiznal, že konečně po letech „sypání“ vysadil steroidy. Už jenom jejich užívání může způsobit vážné zdravotní potíže, ty však Kamil nepotvrdil.

Přiznal ale, že po steroidech měl špatné krevní testy a navíc mu začaly dost řídnout vlasy. K tomu má rozhodně menší sílu než na nich, to mu však ale příliš nevadí. Bez steroidů potřebuje taky víc času na regeneraci a potřebuje o dost lépe jíst, aby si udržel postavu. Nakonec je ale za vysazení steroidů přece jen rád. Na jeho proměnu se můžete podívat v galerii. 

 

 

 

Článek je zařazen v: KamFIT , kulturista , kulturistika , steroidy , fitness

reklama