Virály

25. dubna 2022 10:40

redakce Prima Lajk

Kulturista se sprostou přezdívkou zabil muže jednou ranou. Neuvěříte, kvůli jaké blbosti ho udeřil!

Agresivní svalovec zabil otce dvou dětí při nevyprovokovaném útoku.

Robert Owen Greenhalgh, který si sám přezdívá „Hard C*ck“, má za sebou pěkně drsnou minulost, a jak se zdá, i budoucnost. Kulturista a boxer v těžké váze je nechvalně známý drogovými večírky, zálibou ve steroidech i velmi agresivním chováním. Na tuto šílenou kombinaci bohužel doplatil i šestatřicetiletý otec dvou dětí Robert Smethurst, který se nebezpečnému šílenci připletl do cesty v britském nočním klubu.

Smethurst zrovna slavil narozeniny se svým bratrancem Aaronem Batesem, když během večera nedopatřením šlápl kulturistovi na nohu. Rychle se ale omluvil a vše nasvědčovalo tomu, že byl „incident“ zapomenut. Kolem půl jedné ráno však Greenhalgh přišel ke dvěma mužům ve značně opilém stavu a bez varování zasadil ránu zprvu Batesovi a poté i Smethurstovi. Po brutálních úderech skončil první muž v bezvědomí s otřesem mozku, zatímco druhého se už nepodařilo zachránit.

Nebezpečného agresora na místě okamžitě zatkla policie a nyní byl odsouzen k 11 letům a třem měsícům vězení. Při soudních procesech, na kterých byla přítomna i Smethurstova manželka, Greenhalgh neprojevil lítost a snažil se svalit vinu na drogy a alkohol, co požil. „Jak mohl být někdo tak násilnický a nenávistný vůči mému muži, který absolutně nic neudělal a útok si ničím nezasloužil,“ ptala se zoufalá vdova a matka dvou dětí s tím, že slova nijak nedokážou popsat jejich ztrátu.

Sdílejte článek
Štítky smrt zabití rvačka kulturista Robert Owen drogy kulturista Aaron Bates

Přečtěte si také