Virály

2. května 2022 17:08

redakce Prima Lajk

Kurýrka pizzy zachránila ženě život po bizarním incidentu. Co se proboha stalo?

Díky donašečce pizzy je teď jistá žena z Ameriky stále naživu.

Pro Sophii Furtado to byla normální noční směna, co se ale jevilo jako večer jako každý jiný, se brzy proměnilo v hodně intenzivní zážitek. Když totiž kolem desáté dorazila na adresu baráku v malém komunitním městečku West Island Fairhaven, objevila tělo bezvědomé Caryn Hebert Sullivan.

Sullivan si dříve toho večera objednala pizzu přes aplikaci DoorDash, a velké štěstí, že tak učinila. Pár týdnů zpátky si totiž poranila koleno a s následky se vypořádávala doteď. Při čekání na jídlo se jí tak z ničeho nic zamotala hlava, ztratila sílu v nohách a upadla na zem, přičemž si poranila hlavu tak, že z ní začala krvácet.

Naštěstí pro ni ale během následujících 15 minut dorazila výše zmíněná Sophia, která měla znalosti první pomoci, a byla tak schopná bezvládnou ženu přivést zpátky k vědomí a zavolat záchranku, která už se postarala o ten zbytek. Lékaři později oběma potvrdili, že nebýt Furtado, pravděpodobně by Sullivan na místě vykrvácela a zemřela. Obě ženy se navíc po incidentu staly velmi blízkými, regulérně se scházejí a zůstávají tak neustále v kontaktu.


Přečtěte si také