Legendární závodník Ken Block je po smrti! Král driftů zemřel po této děsivé tragédii

Série sněhových tragédií ve Spojených státech pokračuje. Při nehodě na skútru zemřel slavný automobilový závodník.

I lidé, kteří zrovna neholdují motorsportu, nejspíš někdy v životě slyšeli jméno Ken Block. Slavný automobilový závodník, podnikatel a celkově fanoušek adrenalinových sportů patřil mezi nejznámější ikony motorsportu, jeho videa na internetu pravidelně sledovaly miliony lidí po celém světě. O to smutnější je nyní zpráva, že jej o život připravila nešťastná nehoda.

Jen den po vážné nehodě herce Jeremyho Rennera tak přichází oznámení, že byl Block nalezen mrtvý po jízdě na sněžném skútru. Zprávu o Blockově smrti zveřejnil jeho tým Hoonigan Racing. Podle něj závodníkův život vyhasl během nehody v Utahu. „S naší nejhlubší lítostí můžeme potvrdit, že Ken Block dnes zemřel při nehodě sněžného skútru,“ stojí v oznámení na sociálních sítích.

Nešťastným dělá celý incident i fakt, že projížďku sice absolvoval ve skupině, ale ve chvíli, kdy k tragickému karambolu došlo, byl údajně sám. Podle některých zpráv k neštěstí došlo během natáčení dalšího z videí, kterými byl Američan známý. Případ je nyní vyšetřován a v následujících dnech se jistě dozvíme více detailů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také