Virály

2. září 2022 09:39

redakce Prima Lajk

Lesní služba vydala bizarní příručku s radami jak vyhodit koně do povětří. Co se tam píše?

Průvodce radí lidem, jak správně vyhodit koně do povětří.

Amerika je nejen země zaslíbená, ale je to i země s bizarními zákony a pravidly. Jedním z nich je i starý návod z roku 1995, které poprvé vydalo Ministerstvo zemědělství Spojených států Forest Service, na kterém je detailně popsán efektivní způsob, jak vyhodit koně do povětří.

Nyní se po dlouhých letech objevil na internetu a jak je zvykem, stal se z něj virál. Bizarní průvodce je dodán i s ilustracemi pro případ, že by někdy skutečně nastala potřeba vyhodit nějakého koně do povětří. A proč by se to vůbec mohlo stát? To průvodce samozřejmě vysvětluje také.

Mrtvá zvířata ponechaná v parku nebo rekreačních oblastech by totiž mohla přitahovat medvědy, a tak je lepší se jich zbavit. V momentě, kdy to však není možné, na scénu přicházejí právě výbušniny a praktický průvodce „Vyhlazování mrtvých těl zvířat výbušninami“.

Příručka také radí, aby byly před výbuchem z koňů raději odstraněny všechny podkovy, čímž by se mělo zamezit potenciálnímu nebezpečí při odletu. Čert vem, zdali vás trefí koňská hlava, že? Dále je v průvodci napsáno, že pokud chcete zajistit „úplné vyhlazení“ velké zvěře, doporučuje se 18 až 25 kilogramů výbušnin. Díky za rady, lesní službo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také