návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Lidé panikaří kvůli odstranění lajků z Instagramu a nevědí, co se životem! Jak si teď budou měřit popularitu?

Lidé nevědí, co si počnou bez lajků na Instagramu.
Vydáno: 25.07.2019
Panika kvůli Instagramu bez lajků 1
Autor: istock.com Panika kvůli Instagramu bez lajků 1

Instagram testuje novou věc. Z fotek odstraní lajky. Pokud vám právě teď explodovala hlava, pak nejspíš patříte do skupiny lidí, která je závislá na honění ega sbíráním lajků na sociálních sítích, které de facto nic neznamenají a jsou tam jenom proto, abyste se mohli cítit dobře a váš život vám nepřipadal tak prázdný. Děláme si srandu, sociální sítě jsou důležité, vaši přátelé vás milují a na světě je krásně.

Každopádně tenhle malý sociální experiment teď přece jen dost lidí děsí. Kromě toho, že jsme mohli skrz lajky měřit snadno popularitu různých příspěvků, sloužily také k pohánění virálních fotek a videí, které se tak mohly rychle šířit dál. Zatím není jasné, jak tohle bude fungovat bez systému lajkování, minimálně však odpadne úzkost z toho, že se vaše fotky nelíbí dostatečnému počtu lidí. Společnost si od tohoto kroku zkrátka slibuje zlepšení psychického zdraví své uživatelské báze, což je na jednu stranu moc hezké, na druhou si ale nejsme úplně jistí, že to bude fungovat.

Každopádně test nyní probíhá v Austrálii, Kanadě, Brazílii, Irsku, Itálii, Japonsku a na Novém Zélandě. Co myslíte, je to dobrý nápad?

Anna Šulc (20)

GALERIE: Zapomeňte na Týnuš, tahle sexy youtuberka je novou královnou českého Instagramu! Znáte ji?

Dojemné setkání chlapce a fotbalistky bez rukou 2

FOTO: Chlapec a fotbalistka bez rukou dojali internet! Jejich nádherné setkání vám rozpustí srdce

Článek je zařazen v: Instagram , lidé , panika , lajky , změna , novinky

reklama