Virály

29. listopadu 2021 11:46

redakce Prima Lajk

Lidé si přes internetovou stránku objednávali vrahy. Místo toho sami skončili v base!

Vražda na objednávku? Tito lidé naivně uvěřili internetové stránce.

Máte problém a nevíte si s ním poradit? V dnešní době stačí otevřít internetový prohlížeč, zadat pár správných klíčových výrazů, a máte hotovo. Na některé služby typu nájemná vražda ale naštěstí ještě aplikace nevznikla. Tedy alespoň ne ta opravdová.

Webová stránka Rent A Hitman se sice chlubí, že poskytuje své služby už od roku 1920 a od roku 2005 je i na internetu, přestože však klientům poskytuje diskrétnost a konkrétní řešení jejich potíží, ono slovo „hitman“ neboli vrah v názvu bylo majitelem serveru původně zamýšleno jako nadsázka. V průběhu let to ale vcelku pochopitelně vedlo k pár… incidentům.

Soud například nedávno odsoudil jistou Wendy Wein, která si skrze stránku chtěla najmout zabijáka na svého manžela. Majitel stránky se předtím skrze online komunikaci nejprve ujistil, že to žena opravdu myslí vážně, a pak její případ předal policii. Té se nakonec žena přiznala a nyní čelí trestu ve výši až 9 let vězení. Takových jako Wendy ale bylo víc, a byť tomu majitel stránky pořád nemůže uvěřit, server raději nadále provozuje a prosby bedlivě sleduje, aby případně mohl zabránit neštěstím.

Sdílejte článek
Štítky policie vězení vrah internet firma webová stránka Nájemní vrazi

Přečtěte si také