návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Lidé tvrdí, že viděli UFO během přímého přenosu společnosti SpaceX! Co to ve skutečnosti bylo?

Někteří diváci si myslí, že v různých částech živého vysílání viděli mimozemšťany.
Vydáno: 01.06.2020, sis
ufo
Autor: SpaceX ufo

V živém vysílání SpaceX mohli lidé sledovat raketu stejného názvu, v které měli být dva astronauti NASA. Nicméně spolu s tím několik diváků uvidělo ještě další létající objekty, o kterých si mysleli, že by mohlo jít o UFO. Lidé začali hned stream sdílet na Twitteru s tím, že je to neuvěřitelné a ostatní by se na to měli taky podívat. Někteří UFO sváděli na podivná blikající světla.

 

 

Dokonce se k tomu vyjádřil na svých stránkách expert na UFO Pedro Ramirez, který napsal, že 30. května byly během startu detekovány hned dva blíže neidentifikované létající předměty (UFO), z nichž jeden byl velmi blízko stratosféře, další se zdál být blíž posádce rakety. Zachycený materiál ještě bude se svými fanoušky zkoumat. Raketa již zakotvila v Mezinárodní vesmírné stanici. A co vidíte na záběrech vy?

 

Článek je zařazen v: UFO , mimozemšťani , ufoni

reklama