Virály

28. prosince 2020 20:56

sarka.turcekova@gmail.com

Lidé začali po Vánocích prodávat neotevřené dárky na Ebay! Vážně jim to nepřijde blbé?

Ne každému se trefí dárek do vkusu. Někteří lidé nelenili a začali prodávat nehodící se dárky prodávat na Ebay.

I když se stalo docela běžným, že lidé na eBay prodávají nechtěné dárky, někteří dychtivci pořádali aukce jen hodiny poté, co by je měl Santa začít roznášet. Lidé dárky ani nerozbalovali, ale hned je dali na prodej s tím, že pak přihazující nemůže vědět, co je uvnitř. V tom ale spočívá právě pro spoustu přihazujících překvapení. Některé dárky pak uživatelé prodávají docela levně, ale za některé se nebojí říct desítky dolarů, přestože nemůže mít nakupující jistotu, co právě koupil.

Jeden takový prodejce naznačuje narušení vztahu s tím, kdo mu dárky dal, a píše: "Je to dlouhý příběh, dary jsou od někoho, s kým už nechci být v kontaktu! Nyní spolu nemluvíme, ale dary byly předány ještě před tím! Doufám, že dárky ocení někdo jiný, protože je nechci. A přestože neposkytuje ani nejmenší představu o tom, co je uvnitř, získala tato aukce téměř 40 příhozů, které v současné době činí 63 liber (asi 1800 korun). Výhodná koupě, pokud jde o nějakou vysněnou vodu po holení, ale méně výhodná, pokud jde o krabici ponožek, nebo dokonce o prázdnou krabici.

Online aukční web vrací kupujícím peníze, pokud to, co kupují, nevypadá podle popisu, ale pokud kupujete něco, co je popsáno pouze jako nechtěný, neotevřený dárek, budete těžko chtít peníze zpět, ať už je uvnitř cokoli.

Sdílejte článek
Štítky peníze Vánoce dražba dárky eBay EBay neotevřené dárky

Přečtěte si také