Virály

9. července 2020 15:29

sarka.turcekova@gmail.com

Lidské ostatky z videa dvou teenagerů na TikToku se identifikovaly. Neuvěříte, jak zemřeli

Vzpomínáte si ještě na to, jak úplnou náhodou partička dospívajících objevila části mrtvol v kufru? Teď je konečně zřejmé, komu patřily.

Teenageři se procházeli po pláži v Seattlu, když si povšimli dvou kufrů, které se povalovaly nedaleko od sebe. Jeden kufr byl ve vodě, další na pevnině. Zajímalo je, co je uvnitř a těšili se, že třeba objeví nějaký poklad. Proto teenageři začali natáčet, jak se blíží směrem k zavazadlům. Přišlo jim to celkem vtipné až do doby, než pomocí klacku jeden kufr otevřeli. Vtom se začal všude kolem linout neuvěřitelný zápach. Uvnitř byla černá igelitová taška. Dostali strach a okamžitě zavolali policii.

Později odjeli z místa pryč a poté se dozvěděli, že se v kufrech doopravdy nacházely lidské ostatky. Kromě kufrů byl z vody podle policistů ještě další vak. Byli z toho naprosto v šoku… Probíhalo vyšetřování a policisté už nyní vědí, komu ostatky patří. Jedná se o dvě oběti vraždy. Jde o 35letou matku čtyř dětí Jessicu Lewis a jejího přítele, 27letého Austina Cash Wennera. Dalším vyšetřováním bylo zjištěno, že oběti byly zastřeleny 16. června. Žena byla postřelena několikrát, zatímco muž zemřel střelnou ranou do trupu.

Momentálně však nebyl vypátrán jejich vrah. Rodiny obětí však založily stránku, kde se snaží získat finanční prostředky, kterými chtějí přispět k vypátrání a potrestání jejich vraha. Každý, kdo by chtěl pomoci vyřešit případ, nebo poskytnout další informace, dostane finanční odměnu. Případ momentálně policisté aktivně prošetřují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také