návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

LOL! 9letý kluk si spletl zatáčku a místo závodu na 5 kilometrů vyhrál závod na 10! Jak se mu to povedlo?

Když si popletete cestu, a omylem tak zvítězíte v dvojnásobně delším závodě. Ano, přesně to se teď stalo.
Vydáno: 03.10.2019
Kluk vyhrál závod na 10 kilometrů místo kratšího na 5 2
Autor: FOX9/Lovell Family Kluk vyhrál závod na 10 kilometrů místo kratšího na 5 2

Dojemný a inspirativní příběh se teď udál při nedávném závodě běžců v Minnesotě. 9letý chlapec, který se tam účastnil závodu na pět kilometrů, si totiž někde uprostřed trasy spletl odbočku, a shodou okolností tak doběhl jako první v závodě na deset kilometrů.

Kluk vyhrál závod na 10 kilometrů místo kratšího na 5 1
Autor: FOX9/Lovell Family Kluk vyhrál závod na 10 kilometrů místo kratšího na 5 1


Kade Lovell si prý nepamatuje, kde přesně se ztratil, když ale míjel pětikilometrovou značku a žena, která na bod dohlížela, mu řekla ať běží dál, jen zakroutil hlavou a pokračoval v běhu až do cíle. Mezitím se ale samozřejmě jeho rodina v cíli kratšího závodu divila, jak je možné, že Kade stále nedorazil do cíle. Jeho matka se dokonce rozplakala, když zjistila, že nikdo jejího syna na trati neviděl. Později se ale naštěstí od svého švagra dozvěděla, že nějaký malý kluk běží fakt dobře na trati delšího závodu a po chvíli pátrání se zjistilo, že jde vážně o jejího syna. Ten pak překvapil naprosto všechny, když závod doběhl jako první, protože byl ještě o minutu rychlejší než 40letá žena, co doběhla o minutu později.

Článek je zařazen v: závod , Minnesota , dítě , kluk , 5 kilometrů , 10 kilometrů , příběhy

reklama