Virály

6. května 2020 15:35

sarka.turcekova@gmail.com

Lovci zombíků byli zastaveni na hranicích! Na nemrtvé měli připravenou tuhle brutální výbavu

Na hranicích směrem do Švédska se asi museli hodně divit, když tam přijel německý pár ozbrojený asi jako by přijeli do války.

Německý pár, 89letý muž a jeho 85letá přítelkyně, který cestoval kamionem, se pokoušel vjet do Švédska s plnou zbrojí a podivnými nápisy na jejich vozidle. Řekli celníkům, že se chtějí trvale přestěhovat do svého letního domu ve Švédsku. Jenomže mělo to háček. Celníci byli poněkud na vážkách, když viděla, co bylo vyvěšeno po stranách jejich kamionu. Na dveřích spolujezdce měli totiž nápis „Zombie Response Team“ spolu s větou, která říká „Infikovaní lidé budou zastřeleni“.

Těžko říct, jestli fakt věřili tomu, že po cestě mohou potkat nějaké zombíky. Všechno tomu ale nasvědčovalo. Uvnitř totiž měli ukrytou velkou zásobu zbraní. Našly se u nich pušky, pistole, několik kuší, kanystr na slzný plyn, rázová zařízení a prak. Oba byli tedy zatčeni kvůli pokusu o dovoz zbraní, které vyžadují povolení. Pár se sice cítil provinile, ale tvrdil, že zbraně byly jen na ozdobu a nechtěli je použít. Prý netušili, že je nemohou převézt.

Dále se ale při jejich výslechu neobjevily žádné informace o tom, že by měli v plánu střílet zombíky. Prý jen zrovna náhodně zabalili část svého domácího zboží včetně těchto věcí. No… Věříte jim to?

Sdílejte článek

Přečtěte si také