Mafiánští bossové se zlobí na mladou generaci gangsterů 1
Autor: Paramount Pictures Mafiánští bossové se zlobí na mladou generaci gangsterů 1

Mafiánští bossové se zlobí na mladou generaci. Co otravného dělají gangsteři mileniálové?

rd. Publikováno: 14.10.2021
Mafie má problém. Nová generace gangsterů se víc než o zločiny zajímá o tuhle věc.

reklama

Kdyby dnešní generaci mafiánů viděl Don Corleone, asi by nebyl příliš veselý. Alespoň to tvrdí soudní dokumenty z New Yorku, ve kterých jsou výpovědí starších mafiánských bossů, podle nichž se mileniálové z řad mafie víc zajímají o psaní zpráv a projíždění internetu na telefonu než o cokoliv jiného.

 

Snaha vhánět strach do srdcí obyvatel je prý fuč, dnes už se mafiáni údajně vůbec nemají zájem prát, natož někoho mučit, vraždit a podobně. Místo brutálních metod dorazila generace, která se víc soustředí na sociální sítě a vyhrožování pomocí textovek. V jednom případě údajně mafián své oběti napsal zprávu, že se jedná o druhé varování, a třetí už nepřijde. Nějaké fyzické útoky, ničení majetku atp. už jsou ale údajně záležitostí minulosti.

 

Poslední velký mafián z newyorské Colombo mafie, 87letý Andrew Russo, byl údajně dopaden díky tomu, že zaprvé setrval v roli hlavy rodiny příliš dlouho a zadruhé nezvládl management mladších spolupracovníků. Nedůvěra v jejich schopnosti jej tak nakonec stála pozici i svobodu.

Kreslené postavy v hororové verzi

GALERIE: 20 slavných postaviček v hororové verzi. Tohle vám zničí dětství!

reklama