Virály

14. října 2021 14:12

redakce Prima Lajk

Mafiánští bossové se zlobí na mladou generaci. Co otravného dělají gangsteři mileniálové?

Mafie má problém. Nová generace gangsterů se víc než o zločiny zajímá o tuhle věc.

Kdyby dnešní generaci mafiánů viděl Don Corleone, asi by nebyl příliš veselý. Alespoň to tvrdí soudní dokumenty z New Yorku, ve kterých jsou výpovědí starších mafiánských bossů, podle nichž se mileniálové z řad mafie víc zajímají o psaní zpráv a projíždění internetu na telefonu než o cokoliv jiného.

via GIPHY

Snaha vhánět strach do srdcí obyvatel je prý fuč, dnes už se mafiáni údajně vůbec nemají zájem prát, natož někoho mučit, vraždit a podobně. Místo brutálních metod dorazila generace, která se víc soustředí na sociální sítě a vyhrožování pomocí textovek. V jednom případě údajně mafián své oběti napsal zprávu, že se jedná o druhé varování, a třetí už nepřijde. Nějaké fyzické útoky, ničení majetku atp. už jsou ale údajně záležitostí minulosti.

Poslední velký mafián z newyorské Colombo mafie, 87letý Andrew Russo, byl údajně dopaden díky tomu, že zaprvé setrval v roli hlavy rodiny příliš dlouho a zadruhé nezvládl management mladších spolupracovníků. Nedůvěra v jejich schopnosti jej tak nakonec stála pozici i svobodu.

Sdílejte článek
Štítky New York mafie telefony mileniálové gangster bossové Michael Corleone Andrew Russo

Přečtěte si také