Virály

26. května 2020 14:51

sarka.turcekova@gmail.com

Majitelé darují dům zadarmo. Straší v něm tak moc, že odtamtud utíkají i lovci duchů! Brali byste ho?

Tenhle dům se nedaří prodat a dokonce ani věnovat zdarma. Nikdo v něm totiž nechce bydlet kvůli hrozné pověsti, která dům obchází.

Podle všeho jde o jeden z nejstrašidelnějších domů. Uvnitř se prý dějí úplně všechny paranormální jevy, které si umíte představit. Kvůli tomu dům se čtyřmi ložnicemi, který je v Youngsville v Louisianě, nikdo nechce… Přitom je dům nabídnut zdarma komukoli, kdo by byl ochotný ho převzít a zrekonstruovat si ho. Na Facebooku se ovšem pod nabídkou objevilo velké množství zpráv od lidí, kteří potvrdili, že dům nikdo nechce, protože tam straší.

Jedna z bývalých majitelek prohlásila, že jedním z duchů, kteří v domě straší, je její prababička Adele. Na místo se vydali dokonce i paranormální vyšetřovatelé, kteří potvrdili, že v domě došlo ke konfrontaci se zlým duchem. Setkali se prý s nejrůznějšími nevysvětlitelnými jevy. Rychle se jim vybíjely baterky a dveře se samy od sebe otevíraly a zavíraly.

Lovci duchů byli v domě v sestavě dvou lidí (Cindy Parr a Greg Matlock), ale žena byla natolik vystrašená, že utekla. Její kolega pak prý viděl ještě děsivější věci. Obrátil se do místnosti a viděl tam černou hmotu – nebyl to stín ani nic podobného, protože to bylo docela široké. Nebyla to podle jeho slov starší dáma, ale něco úplně jiného – postava byla větší a měřila kolem 180 centimetrů.

Pak se to začalo otáčet a pro Grega se v tu chvíli zpomalil čas. Cítil hodně špatnou sílu a pak se dostal ven. Cítil se hodně vyčerpaný, jako by z něj byla vysátá energie a dokonce ho bolel hrudník. Oba lovci duchů pak popsali, že slyšeli škrábání po stěnách a vrčení.

Nemovitost prý nakonec byla prodaná, zrekonstruovaná a převezena asi 30 kilometrů daleko. Koupil ho muž, který sám pracuje ve stavebnictví a dům chce pro svou dceru. Povídačkám kolem domu prý nevěří a vzal to hlavně proto, že byl zdarma. No, možná se bude ještě divit…


Přečtěte si také