Virály

18. července 2022 09:15

redakce Prima Lajk

Manžel koupil sexuální pannu, která vypadá jako jeho žena. Používá ji, když nemá manželka náladu

Manželé se rozhodli vyřešit problémy v posteli jednou provždy. Odpovědí pro ně byla sexuální panna.

Třiadvacetiletá Char Grey a její osmadvacetiletý partner Callum mají nesourodé sexuální touhy. Zatímco manžel by si rád užíval každodenního sexu, žena se k tomu příliš nemá a stačí jí se milovat jednou, dvakrát týdně. Aby se tak zbavili neustálého tlaku a zároveň uspokojili Callumovo vysoké libido, dvojice přišla s revolučním řešením – mužovi pořídili sexuální pannu Dee, která vypadá přesně jako jeho žena.

„Bylo to společné rozhodnutí a bylo to určitě to nejlepší rozhodnutí, které zlepšilo náš sexuální život,“ řekla nadšeně Char. „Je to skvělé, protože když má Callum chuť na sex, ale já zrovna nemám náladu, má tam Dee,“ pochvalovala si žena s tím, že panna zaručeně okořenila nejen jejich sexuální život, ale i ten pracovní.

Pár se totiž rozhodl odejít ze svých zaměstnání a založit si profil na OnlyFans, kde si nyní dokáže vydělat dost slušné peníze. Jak se totiž ukázalo, lidé jsou fascinovaní pohledem na sex s umělou pannou a její dvojnicí a jsou ochotni za to zaplatit i desetitisíce korun za jedno video.

Sdílejte článek

Přečtěte si také