Virály

7. září 2022 09:50

redakce Prima Lajk

Manželé mají celkem 18 dětí! Proč na internetu schytávají nenávistné komentáře?

Velká rodina je na internetu terčem nadávek a nenávistných komentářů.

Christopher a Desiree Hart-Spegal se poprvé setkali v roce 2013. Desiree měla z předchozího vztahu tři děti, zatímco Christopher osm. Zamilovanému páru to však pořád nestačilo a během let se dočkali ještě dalších sedmi společných potomků. Ačkoli vždy manželé toužili po velké rodině a nyní jsou konečně šťastní, na internetu se setkávají s velkým množstvím kritiky.

Hejtři je totiž kritizují za to, že už do tak přelidněného světa přivedli dalších 18 dětí. „Tu hroznou kritiku nechápu,“ svěřila se mnohonásobná matka Desiree. „Nevychováváme problémové lidi, ale naopak ty, kteří budou do společnosti pozitivně přispívat,“ pozastavuje se nad hejty žena.

Manželé naopak lidem na internetu ukazují, že velká rodina nemusí být jen obrovský chaos a zmatek. „Vše je o tom, jak si to nastavíte,“ podotkl otec Christopher. „Ano, velká rodina je finančně nákladná a je to starost, ale všechno to za to stojí a neustále se nám to vrací,“ nemůže si ji muž vynachválit.

Přesto musí Desiree několikrát týdně nakupovat, a to opravdu ve velkém. Její rodina totiž týdně spotřebuje na 19 litrů mléka či třicet vajec. Týdně tak jen za jídlo utratí přes 12 tisíc korun. Navzdory všem nákladům, práce a času stráveného starostí o velkou rodinu však žena poznamenala, že žije přesně takový život, jaký si vysnila.

Sdílejte článek
Štítky rodina Internet velká rodina potomstvo

Přečtěte si také