Virály

26. ledna 2021 18:53

sarka.turcekova@gmail.com

Manželé otevřeli svůj svatební dar 9 let poté, co ho dostali! Co dojemného v něm našli?

Pár, který zapomněl na svatební dar, který dostali, jej konečně otevřel devět let poté, co se vzali. A to, co našli uvnitř, jim vyrazilo dech.

Pár z amerického Michiganu se vzal už v roce 2007. Jeden z dárků, které dostali, byl od manželčiny pratety. Ta jim k němu však dala přísné pokyny. Otevřít ho prý měli až poté, co se poprvé pohádají. Balík tedy skončil na dně skříně a úplně na něj zapomněli. Jak šly roky dál, samozřejmě měli spoustu neshod, hádek a mnohokrát někdo z nich zabouchnul dveře. Ale při tom si už na dárek nevzpomněli. Až když jednou přemýšleli, co darovat známým na svatbu, si na dárek vzpomněli. Vtom jim došlo, že dárek, který dostali, ještě stále leží ve skříni neotevřený. Sdíleli svá zjištění na facebookové stránce Love What Matters.

Po celou dobu předpokládali, že obsahem dárku bude zřejmě nějaká rada nebo klíč k záchraně manželství, když ho měli otevřít až po první hádce. Její prateta se strýcem totiž byli manželé na půl století. Rozhodli se tedy balíček otevřít. Uvnitř našli dva dopisy. Jeden byl adresován manželce a druhý manželovi. Oba dopisy byly omotány bankovkami peněz. V dopise manželce jí bylo řečeno, aby si "šla dát pizzu, krevety nebo něco, co mají oba rádi" a končilo to radou, aby si "dala koupel". Podepsala to její teta. V dopise pro manžela mu bylo řečeno, aby si "vzal květiny a láhev vína".

Žena prohlásila, že ta krabice 9 let byla na dně skříně, anebo naopak vysoko na různých policích, kde shromažďovala jen prach, ale přesto je nějak naučila toleranci, porozumění, kompromisu a trpělivosti. "Uvědomila jsem si, že nástroje pro vytváření a udržování silného a zdravého manželství nikdy nebyly v této krabici – byly v nás," dodala.

Sdílejte článek
Štítky manželství dárek manželé Michigan rada svatba svatební dar

Přečtěte si také