Virály

23. prosince 2020 11:07

sarka.turcekova@gmail.com

Matka byla šokovaná milým činem neznámé paní! Jaký dárek jejímu synovi dala?

Matka zůstala hodně překvapená kvůli tomu, že jejímu synovi věnovala neznámá žena vánoční dárek jenom tak. Dojatě na tento okamžik vzpomíná.

Když byla matka se svým synem venku, aby nakoupili v obchodním centru v Manchesteru, připletla se do jejich blízkosti neznámá žena, která nesla dvě plyšové medvídky. Když zpozorovala, že se malému chlapci medvídci, které nesla, líbí, tak mu věnovala jednoho z medvědů. Matka zůstala překvapená, proč to neznámá žena dělá. Ta vysvětlila, že přišla o svoje dítě před několika lety. A každý rok jezdí do Manchesteru nakoupit dva plyšové medvídky. Jednoho z nich vždy někomu věnuje, druhého si nechá. Tímto způsobem vzdává hold svému zemřelému dítěti a vzpomíná na něj. O to zvláštnější je, že chlapec, kterému plyšového medvídka věnovala, sám utrpěl letos tragédii, při které se mu zabil otec na motorce. Chlapec však přežil.

Dojatá matka, která žije ve Fallowfieldu, sdílela na Facebooku obrázek svého syna Kiana a kolemjdoucí ženy. Podělila se o svou historku a řekla, že nikdy necítila tolik laskavosti a soucítění jako právě s touto náhodnou paní. Poděkovala jí za to, že jejího synka obdarovala plyšovým medvídkem. A zavzpomínala také na příběh ženy, které zemřel její vlastní osmiletý syn. "Po tom všem, co jsme tento rok prožili, zejména kvůli tomu, že můj drahocenný malý Kian ztratil svého otce, jsem měl pocit, že máme takové spojení, dokonce i na ten krátký okamžik," napsala. Pak přirovnala ženu k andělovi, protože ti přicházejí v době nouze. Matka však řekla, že od ženy nevyzvídala žádné další podrobnosti, protože ji nechtěla rozrušit.

Její syn byl ze získání plyšového medvěda nadšený a po cestě domů byl tak šťastný, že to bude něco, na co budou určitě dlouho vzpomínat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také