Virály

28. ledna 2020 10:58

sarka.turcekova@gmail.com

Matka byla v šoku, když dcera dala spolužákovi na důkaz přátelství vibrační kroužek. Kde ho vzala?

Tohle maminka asi nečekala. Její dcera přinesla do školy spolužačce prstýnek na důkaz přátelství. Problém je v tom, že to byl ve skutečnosti vibrační kroužek, který našla doma.

Matka se musela asi celkem stydět, když zjistila, co se stalo. Její dcerka šla do školky tak jako obvykle, tentokrát ale chtěla dát svojí kamarádce něco speciálního. Obvykle si malé holčičky dávají třeba náramek na důkaz přátelství nebo i malý prstýnek. A přesto to chtěla udělat pětiletá Mala, proto zřejmě hledala doma. A co nevyhrabala. Ve skutečnosti našla vibrační kroužek svého otce, který se běžně používá k erotickým hrátkám. Pak malá Myla v nevědomosti přinesla prstýnek do školky a dala ho kamarádce.

Vyděšená matka pak volala matce Myle s tím, že se jí dcera asi hrabala ve věcech. 26letá matka se raději omluvila matce spolužačky, aby jí ujistila, že rozhodně nešlo o žádný sexuální podtext. Obě ženy to ale nakonec vzaly s humorem a nic závažného se nestalo… Byla ale pořádně v šoku, když od matky spolužačky její dcery dostala na messengeru obrázek vibračního kroužku! Později se pětiletá dívka přiznala, že se prohrabovala nočním stolkem. Matka pak ještě ujišťovala druhou, že vibrační kroužek byl nový a nepoužitý, protože by jí přišlo opravdu nechutné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také