Matka chce, aby šla její 14letá dcera na plastiku, protože hnusní lidé to podle ní nikam nedotáhnou

Aby matka doporučovala svojí mladé dceři, že chce, aby šla na plastiku, protože jinak to nikam nedotáhne? Ne, to není bohužel scéna ze špatného filmu, ale realita dnešních rodičů.

Tahle matka je poněkud hustá. Hodně rodičů se snaží o to, aby jejich děti byly na tom co nejlépe, pokud jde o vzdělání a správný přístup k životu. Je ale dost šílené, co řekla Carla Bellucci (37) svojí dceři. Doporučila jí jít na plastickou chirurgii, protože hnusní lidé to podle jejích slov „nikdy nikam nedotáhnou“. Carla je evidentně zblblá Instagramem, kde má 63 tisíc sledujících a postuje modelingové fotky.

Prohlásila, že chce, aby její 14letá dcera Tanisha šla na plastiku, jelikož nepatří zrovna mezi nejhezčí. A jedině tak to dotáhne v životě daleko. O vzdělání dívky jí až tak nejde, to řeší jenom u svých synů. Dcera bude podle ní muset spoléhat hlavně na svůj vzhled. Prý se jí líbí velká prsa, velký zadek a plné rty. Takže jen co jí bude šestnáct, bude mít první výplně. Co na tom, že lidské tělo se v pubertě vyvíjí a že by jí křivky zřejmě dorostly… O tom asi matka neslyšela.

V úpravách jí plně podporuje. Jestli chce být dcera úspěšnou influencerkou, tak dle názoru matky musí splňovat současné ideály krásy, které jsou neúprosné. Takže je plastika jediným řešením. Nevypadá prý tak špatně, ale díky plastice bude ještě hezčí. No, s takovým názorem se ani není čemu divit, že je holka vlivem matky nespokojená a už má pravděpodobně sama psychické potíže kvůli svému vzhledu!


Přečtěte si také