Virály

22. listopadu 2020 20:22

sarka.turcekova@gmail.com

Matka, která si vydělávala nahými fotkami, se stala kvůli pandemii sex koučkou! S čím bizarním lidem radí?

Ještě před vypuknutím pandemie koronaviru se žena živila jako fotomodelka, která se nechávala fotit nahá na různých veřejných místech. Toho ale kvůli pandemii musela nechat.

32letá Molly Spock se živila focením nahých, nudistických fotek. Už když vyrůstala, nesnášela na sobě pocit oblečení a vždy raději byla nahá, když byla doma. Právě proto neměla s focením odhalených fotek problém a docela dobře si tím vydělávala. Když se pak Molly přidala v roce 2009 i k nudistům i veřejně, začala se fotit nahá při všech možných příležitostech. Nyní Molly povzbuzuje ostatní k tomu, aby udělali totéž, co ona. V Kalifornii chodila dokonce nahá, protože pózovala vedle dálnice u národního parku Joshua Tree.

Řekla, že byla vychovaná se spoustou osobní svobody a vždycky nesnášela látku na svojí kůži, jako je vlna nebo něco škrábaného a nedýchatelného. „Vždy si odstraňuji štítky na košilích a kalhotách, protože mi dráždí pokožku a cítím se opravdu nepohodlně. Když jsem nahá, nemusím se starat o to, že je to nepohodlné," řekla. Napřed prý byla trochu nervózní, ale pak si postupně na nahotu na veřejnosti zvykla. Když ztratila práci, začala také se sexuálním koučováním a pracuje i jako instruktorka jógy. Přiznala, že miluje sex, stejně jako mluvit o něm, a doufá v to, že lidem pomůže najít jejich sexuální sílu a nabídne jim svobodu vyjádřit své erotické touhy praktikováním doteků a hraním rolí.

Molly také začala nabízet profesionální služby mazlení, které zahrnuje propletení nohou a paží s klienty, aby se vyplavil oxytocin a zmírnil stres.


Přečtěte si také