Virály

6. října 2019 15:01

redakce Prima Lajk

Matka musela skončit v práci kvůli chování svojí tříleté dcery. Co hrozného dítě provedlo?

Ano, bohužel se i tohle stává. Matka musela opustit zaměstnání kvůli svojí nezbedné tříleté dceři, která je dost aktivním dítětem.

Malá Lottie je podle slov její matky velkým živlem, ale zároveň je také nebezpečná sama sobě. Ráda totiž neustále někam leze, miluje sprintování po ulici. Je to zkrátka dítě, které si rodič asi nepřeje. Tříletá dcera byla natolik aktivní, že to přestali zvládat v mateřské školce. Takže její dcerku prostě vyhodili, což znamenalo, že její máma musela přestat pracovat, aby mohla trávit dny dáváním pozor na svojí odvážnou dcerku.

Matka se spolu s ní objevila na přehlídce Naugthtiest Nursery, kde se mohli zvědavci podívat, jak se malá holčička chová. Diváci pak říkali, že je až neuvěřitelné, jak velkou museli mít asi pracovníci školky trpělivost při zacházení s dítětem. A obdivovali matku za to, že to tak dobře zvládá. Chováním malé dívky byli šokováni. Dívka totiž nemůže být spuštěna z očí ani minutu. Fascinuje jí lezení na židle, okenní římsy, kuchyňské dřezy či pračku.

Lottie se vůbec nestará o důsledky svého chování. Můžete ji odnést a ona se jen vrátí a udělá totéž. Podle psychologů miluje malá holčička vzrušení a akci, ale užívá si také reakce dospělých, kterou jí dávají. Smysl pro nebezpečí a rizika zatím ale holčička vyvinutý nemá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také