Virály

5. března 2023 14:57

redakce Prima Lajk

Matka na pláži křičela na ženu a dceru. Vadilo jí, jaké nosí plavky před jejím 4letým synem

Matka se na pláži rozzuřila kvůli tomu, co měla na sobě dcera jiné ženy.

K nepříjemné potyčce došlo na pláži mezi dvěma ženami. Matka se stala terčem kritiky poté, co se video objevilo na sociálních sítích. Nahrála ho tam „napadená“ žena, na kterou naštvaná matka křičela kvůli plavkám její třináctileté dcery.

„Co jste to za matku, že dovolíte své dceři nosit tanga a ukazovat půlky před čtyřletým chlapcem?“ je slyšet ve video nahrávce, která však už byla z TikToku odstraněna. „Ne, nenosím,“ odvětí dospívající dívka. Na to jí odpoví i matka dcery: „Má na sobě plavky. To, že se vám to nelíbí, je váš problém a vašeho syna.“

Poté je slyšet, jak žena naštvaně komentuje, že si jí matka točí. Na to jí žena odpoví, že to je kvůli její ochraně. Do celé záležitosti se poté vloží kamarádka naštvané matky. „Souhlasím, že reagovala přehnaně. Jsou to jen plavky. Možná, byste mohla… Ona je jen dotčená kvůli přílišnému odhalování kůže, řekla bych,“ povídá další žena na videu. Nicméně rozzlobená matka nepřestává útočit. „Až můj syn znásilní vaši dceru, až bude starší, tak to nebude můj problém,“ odvětila. Lidé mají na celou situaci odlišné názory. Většina se sice zastává matky holčičky, nicméně se objevují i tací, kteří ji kritizují za to, že umístila video na internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také