Virály

20. ledna 2020 14:54

sarka.turcekova@gmail.com

Matka objevila silikonové mimino, které prodávali jako erotickou hračku. Kdo si ho proboha kupoval?

Ženě se udělalo špatně, když hledala sexuální pomůcky na Amazonu a našla realistické mimino, které bylo zařazené mezi hračky pro dospělé.

Ano, hledám erotické pomůcky, napsala Rachel na svůj Facebook. Ovšem netušila asi, co při svém brouzdání na internetu objeví. Našla totiž mezi erotickými hračkami silikonovou, realisticky vypadající panenku. Takových je tam dokonce víc. Silikonové panny přesně imitují miminka, jsou dokonale ohebné. Některé z nich mají dokonce „tam dole“ otvory nebo ohebnou, otevírající se pusinku. Položka, kterou objevila, což byl chlapeček, byl popsaný jako vodotěsný, roztomilý a krásný. Fotky odhalovaly jeho realistické genitálie.

Panenku objevila vedle celé řady vibrátorů, nikoliv mezi dětskými hračkami, jak by někdo čekal. Navíc jsou takové realistické panny spíš pro sběratele než pro děti. Když hračky ukázala manželovi, rozhodli se pak tyto panenky nahlásit. Jiní zákazníci však objevili produkt už v prosinci, jenže prodejce je ještě neodstranil. Pro Rachel jako matku dvou dětí byl tenhle objev doslova šok, z kterého se jí udělalo špatně od žaludku. Prohlásila, že po tomhle už nebude na Amazonu nikdy znovu nakupovat.


Přečtěte si také