Virály

13. dubna 2022 10:01

redakce Prima Lajk

Matka pomocí této vychytávky našla uneseného syna. Čemu vděčí za život svého dítěte?

Díky pohotové reakce matky a moderní technologii měl hrůzný příběh šťastný konec.

Na tento den pravděpodobně jednatřicetiletá Jerrica Moore nikdy nezapomene, ačkoli se zdál být ze začátku jako každý jiný. Žena byla zrovna na cestě autem domů se svým devítiletým synem, když zaparkovala na ulici a s klíči v zapalování vylezla ven. Během jedné sekundy se však všechno změnilo.

Jakmile totiž matka z vozu vystoupila, situace využil neznámý muž, který do auta okamžitě nastoupil a odjel i s malým dítětem pryč. Zmatená a vyděšená matka na nic nečekala, rychle se vzpamatovala a začala uvažovat racionálně; zapnula telefon a pomocí aplikace Find My iPhone dokázala najít přesnou polohu odjíždějícího auta.

Neprodleně tak zavolala na policii, které mohla díky šikovné funkci na telefonu předávat informace o sledování v reálném čase. Během zdánlivě nekonečné chvíle se strážníkům skutečně únosce i s dítětem podařilo najít a celá záchranná akce dopadla šťastně. Devítiletý chlapec byl pro kontrolu odvezen do nemocnice a podezřelý byl zatčen. Policisté však poučili matku, aby nikdy nevystupovala z nastartovaného a nezabezpečeného auto. Za pohotovou reakci ale dostala pochvalu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také