Virály

10. července 2019 12:41

redakce Prima Lajk

Matka potrestala zlobivou dceru vařečkou a skončila za to před soudem! Jaký přísný trest jí hrozí?

Tak tohle by vás asi nenapadlo. Matka skončila před soudem za to, že dala svojí dcerunce přes zadek vařečkou. A opravdu za to dostala trest.

Dospěli jsme do opravdu zvláštní doby, kdy už ani rodiče nemohou dát svému dítěti přes zadek, když zlobí. Těžko říct, jestli by podle odborníků na dětskou psychiku bylo lepší nechat dítě dělat, co se mu zamane a vůbec ho nevytrestat. Někdy zkrátka zazlobí každé dítě a jinak to nebylo ani s devítiletou holčičkou ve Spojených státech. Dcerka jednoho rána začala zlobit, a při svém skotačení rozházela po celém domě jídlo pro psa.

Jako každý rodič v tu chvíli její máma Tania (35) popustila uzdu vzteku a dala dceři přes zadek vařečkou. Dceru s ní párkrát přetáhla, možná aby si zapamatovala, že se to prostě nedělá. Ostatně, kdo z nás v dětství nedostal někdy páskem od kalhot přes zadek, nebo vařečkou. Dcera neutrpěla žádná vážná poranění, ale logicky vzato měla červený zadek. I přesto se ocitla před soudem, který odsoudil chování matky jako přestupek.

Žena se u soudu zhroutila, řekla, že ve chvíli, kdy vzala vařečku do ruky, byla hodně frustrovaná a že už to nikdy neudělá – a najde jiný způsob, jak zlobivou dceru potrestat. Přesto uvedla, že se cítí jako skvělá máma. I přesto musela za výprask dcery zaplatit pokutu v přepočtu 17 tisíc korun.


Přečtěte si také