Virály

11. března 2019 13:15

redakce Prima Lajk

Matka se zamilovala do syna, kterého dala před lety k adopci. Teď s ním chce mít dítě!

Tak tohle je pořádná smůla. Představte si, že dáte syna k adopci a o třicet let později se do něj zamilujete…

Přesně to se stalo Američance jménem Kim West (51 let). Když ve svých 19 letech otěhotněla, nebyla ještě na dítě připravená. A tak se rozhodla dát syna k adopci. To se podařilo a syn vyrůstal celý život v náhradní rodině bez pravé biologické matky. Jenže co čert nechtěl, Kim se se svým synem po 32 letech potkala. Syn Ford svou matku hledal, ještě když byl ženatý, aby ji poznal. No, můžeme jen hádat, co mladíka na starší ženě zaujalo a domyslet si, proč mezi nimi okamžitě vznikla prudká láska.

Jejich sexuální přitažlivost byla nicméně obrovská. „Sex s Benem byl naprosto neskutečný a ohromující,“ popsala jeho matka. Dokonce tak moc, že když zjistili, že mezi sebou mají vztah matky a syna, rozhodli se vzdorovat morálce a stejně spolu žijí. Museli se však odstěhovat z původního domova. Po 2 letech vztahu plánují mít dítě, to je ale nezodpovědné. Incestní děti totiž mohou mít genetické vady. Oba tvrdí, že nejde o incest, ale o syndrom genetické sexuální přitažlivosti.

Vím, že lidé řeknou, že jsme nechutní, že bychom měli ovládat své city, ale když vás zasáhne taková láska, která požírá vše, klidně opustíte cokoli, dokonce za ni bojujete. Je to jedinečná životní šance a já ani Ben z ní nechceme odejít,“ prohlásila Kim.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy incest

Přečtěte si také