návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Matka se zděsila, když uviděla na kameře průhlednou postavu. Vážně to byl duch jejího mrtvého syna?

Paranormální jevy mohou existovat. Alespoň tomu spousta věcí nasvědčuje. Kamera v Americe zachytila velmi zvláštní postavu.
Vydáno: 16.01.2019
Duch, kterého zachytila kamera 1
Autor: facebook.com/Jennifer Hodge Duch, kterého zachytila kamera 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jennifer Hodge (57) z Georgie se velmi podivila tomu, co zachytila její domácí bezpečnostní kamera. Zrovna ležela v posteli a koukala na televizi s její dcerou Lauren (21). Když v tom se rozezněl domem bezpečnostní sytém. Upozornění na jejím telefonu hlásilo „osoba se objevila ve vchodu do domu“. Ale když otevřela obrázek, zůstala naprosto šokovaná.

Na obrázku byla průhledná mužské postava stojící v kuchyni, která připomínala jejího už mrtvého syna. Robbie (23) zemřel poté, co se nešťastnou náhodou předávkoval napodobeninou Xanaxu. Matku obrázek z kamery pochopitelně naprosto vyvedl z míry a vyděsil. Duch vypadá totiž přesně jako její syn. Má dokonce i vousy, které Robbie nosil. Jennifer nikdy před tím žádného ducha neviděla. Bere to prý ale jako znamení, že už je v nebi.

Článek je zařazen v: duch , zjevení ducha , virál