Virály

5. června 2019 17:12

redakce Prima Lajk

Matka spolykala tašku kokainu za 6 tisíc korun, aby ho přepašovala do Dubaje. Tragicky ale zemřela

Matka od tří dětí se chtěla zřejmě trochu obohatit, když si vezla z Británie domů do Dubaje kokain v přepočtu za šest tisíc korun. Pašování ale nevyšlo.

Tohle se moc nepodařilo. 42letá učitelka a maminka od tří dětí Victoria Buchanan si chtěla přivést do Dubaje v arabských emirátech pořádný balík kokainu. Byla na návštěvě za svojí rodinou ve Velké Británii. Tam si kokain pravděpodobně zakoupila. Vypila skleničku šampaňského před svým letem. Čekala na let do Dubaje, jenže zjistila, že jí ještě zbývá kokain za 1700 korun. Ještě co s ním?

Tak ženu nenapadlo nic lepšího než ho spolknout a myslela si, že ho propašuje skrze letadlo. Jenže o pár chvil později už došlo k nejhoršímu. A to ještě než nastoupila do letadla. Pytlík uvnitř jejího těla praskl, což vedlo k okamžitému kolapsu a těžkým záchvatům. Přihlížející na letišti si napřed mysleli, že trpí lymfatickým šokem a podali jí EpiPen, který si nechala ve své kabelce proti alergii. Následující den ale Victoria zemřela v nemocnici, kdy objevili pytlík s kokainem v jejím žaludku až po její smrti…

Sdílejte článek

Přečtěte si také