Virály

26. května 2021 04:32

sarka.turcekova@gmail.com

Matka vysvětluje, proč by chlapci měli při masturbaci používat kondom! Co jim radí?

Video jedné maminky se stalo virální kvůli tomu, že vysvětluje, jak by mladí chlapci měli masturbovat.

Matka z Minnesoty nahrála na svůj tiktokový účet video o tom, jak by měli mladí muži správně masturbovat. Těžko říct, jestli si myslí, že to teď budou všichni rodiče svým dětem vysvětlovat. Ale podle jejích slov asi ano. Ve videu podotýká, že by se rodiče neměli stydět mluvit se svými dospívajícími chlapci o možnostech masturbace a že by je měli vést k tomu, jak to dělat „správně“. Jinými slovy – myslí si, že je dobrý nápad, aby chlapci při masturbaci používali kondom. A to jak z hygienických důvodů, tak proto, že jim to později, až budou s dívkou, bude připadat zcela přirozené.

Na videu říká, že ví, že jde možná o kontroverzní názor, ale určitě to má smysl. Podotkla, že i když je skvělé používat papírové kapesníčky, utěrky, ručníky nebo například ponožky, tak není nad to při masturbaci používat prezervativ. Matka to považuje za nejčistší variantu i spolu s tím, že chlapci se tak naučí používat kondomy pravidelněji – a tím pádem jim to nebude připadat tak divné, že mají kondom použít i v momentě, kdy budou mít sex se svojí dívkou. Podle ní tak mohou rodiče podporovat u svých dětí (a hlavně chlapců) bezpečné podmínky pro budoucí sexuální styk.

No, myslíme si, že takovou všetečnou maminku pohledat. Její děti musí být doslova nadšené.

@lackofimpulsecontrol

Self-Exploration (both physical and mental) is super common across the lifespan. This #BodyTalk promotes safe standards AND a helps laundry woes! #FYP

♬ original sound - Rachel aka Shug CM


Přečtěte si také