návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Matka žaluje sperma banku, narodil se jí trpaslík! Koho jí původně slibovali?

Místo atraktivních genů dítě trpící dwarfismem. Co se stalo?
Vydáno: 06.11.2019
Místo fešáka trpaslík 1
Autor: HBO Místo fešáka trpaslík 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žena v Rusku, podle všeho úspěšná spisovatelka, která nechce, aby její identita byla prozrazena, se teď soudí se sperma bankou. Ta jí totiž nabídla obrázky atraktivních mužů, podle nichž si mohla vybrat sperma k oplodnění. Vybrala si tak vysokého sympaťáka s hezkou tváří, krásnými vlasy a dobrým vzděláním. Jak se ale porod blížil, začaly se u dítěte projevovat známky dwarfismu.

S touto vzácnou nemocí se narodí zhruba jeden člověk z 25 tisíc. V případě nejmenované ženy se pak vše potvrdilo po porodu, kdy lékaři ženu informovali o tom, že její dítě nikdy nebude mít víc než 120 cm a jeho tvář nebude plně vyvinutá.

Sperma banka byla následně uzavřena a podrobena přísným testům, na jejichž přesné výsledky se teprve čeká. Vzhledem k tomu, že u žádného dítěte ale nelze dopředu vyloučit, že se nenarodí s touto poruchou, je dost možné, že soud nakonec sperma banku uzná v tomhle případě nevinnou.

Článek je zařazen v: trpaslík , dwarfism , matka , soud , sperma banka , dárce