Virály

9. června 2021 08:00

sarka.turcekova@gmail.com

Minutové cvičení na odstranění kruhů pod očima! Jak tahle vychytávka funguje?

Tenhle výborný trik zařídí, že vaše nevzhledné váčky a kruhy pod očima zcela zmizí. Musíte jej však aplikovat pravidelně.

Japonská metoda terapie shiatsu je velmi účinná, a přitom stačí naučit se stisknout jen několik bodů na obličeji, abyste tak nastartovali omlazovací proces. Jde o formu terapeutické masáže, která využívá hnětení, poklepávání, protahování a uklidňující techniky. Spoléhá na to, že prsty, palce a dlaně mohou vyvíjet tlak na oblasti těla, což může výrazně prospívat zdraví.

Ať už jsou příčiny vašich kruhů pod očima jakékoliv, metoda, jak se jich zbavit, je vždy stejná. Začněte tak, že položíte svoje ukazováčky do vnějších koutků očí a tuto oblast trošku zahřejte – to provedete tak, že místa opakovaně stisknete a uvolníte. Můžete také místa mnout směrem ke spánkům. Opakujte to třikrát na obou stranách. Na kruhy pod očima je nejúčinnější cvik, kdy vložíte svůj ukazováček, prostředníček a prsteníček pod každé oko. Pohyb, který budete provádět, je jednoduchý – lehce na všechny prsty přitlačte, pak je tam držte 10 sekund a uvolněte. Opakujte dvakrát.

Jestliže se chcete zbavit očních otoků, tak přejíždějte ukazováčky směrem od vnitřních koutků očí k vnějším. Pokuste se u toho pokožku neroztahovat ani netahat. Po dokončení cvičení si položce ukazováček a prostředníček na vnitřní a vnější body a lehce na ně zatlačte. Nejlepší je všechny kroky cvičení (jaké jsme si jmenovali) provádět třikrát po sobě.


Přečtěte si také