Virály

13. ledna 2020 14:13

sarka.turcekova@gmail.com

Mladá cestovatelka spadla z útesu, protože si chtěla udělat selfie! Co hrozného se jí stalo?

Další tragédie kvůli tomu, že jsou lidé posedlí focením na netradičních místech. Mladá dívka si chtěla udělat selfíčko v australském Sydney, propadla se ale do hlubin.

Pohledná 20letá dívka Madalyn přijela spolu s kamarády do Austrálie na cestovatelský trip. Jedné noci se ale stala velmi tragická událost, na kterou nikdo z přítomných jen tak nezapomene. Všichni šli večer na společnou párty, ale kolem půl sedmé ráno se vydali ve skupině sedmi přátel na nedaleké útesy Diamond Bay, kde chtěli sledovat východ slunce. A to přestože se jedná o nebezpečné místo pro turisty, kteří si tady chtějí pořídit fotky.

Sedli si a pozorovali východ slunce na vyhlídkovém mostě, kde si dělali fotky. Jenže vtom Madalyn uklouzla a spadla dolů z útesu. Posádka začala ženu okamžitě hledat. Objevili její tělo asi v 10.30, už byla ale mrtvá… Zpráva se pak rychle donesla i k její rodině a všichni si teď přejí po sociálních sítích upřímnou soustrast. V minulosti už z útesu spadla 27letá žena, která tu pózovala kvůli fotkám. Vedení města teď uvažuje o vyšším zabezpečení, problém je ovšem v tom, když to mladí neposlouchají.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie smrt Selfie Sydney selfie smrt kvůli selfie

Přečtěte si také