Virály

20. prosince 2021 10:23

redakce Prima Lajk

Mladá influencerka se stala v 17 letech milionářkou díky loterii. Proč jí výhra zničila život?

Jako sedmnáctiletá vyhrála třicet milionů korun a život se jí obrátil vzhůru nohama.

Jane Parková (25) z Edinburgu pracovala jako sekretářka v jedné z místních firem, když jednoho dne zkusila štěstí a vsadila loterii. Ten den se jí dočista změnil život a jako sedmnáctiletá se stala nejmladší výherkyní britské loterie; z ničeho nic byla bohatší o 30 milionů korun. Zní to jako opravdový sen, viďte?

Jenže když se dostane do rukou náctileté dívce takové jmění, dočista se zblázní. No, a to byl případ i Jane. Po výhře začala žít opravdový bouřlivý život plný večírků, alkoholu, drog, luxusních dovolených a nekonečných nákupů. Brzy se z obyčejné dívky stala celebrita, o kterou se začínala zajímat média i fanoušci. Paparazzi na ní čekali před jejím domovem, schovávali se v křoví, jen aby ji vyfotili a brzy začala dostávat i nenávistné a výhružné vzkazy od „fandů“.

„Lidé mi psali zprávy typu: ‚Zemři‘. Vyhrožovali mi dokonce i kyselinou, bylo to šílené!“ svěřila se milionářka Jane magazínu Tyla. „Myslela jsem, že to bude úžasné, když budu celebritou procházející se po červeném koberci. Realita byla ale taková, že jsem seděla sama ve velkém domě se třemi ložnicemi a brečela jsem, než jsem neusnula,“ přiznala smutně influencerka. Jane několikrát uvedla, že na výhru byla příliš mladá a peníze jí zkazily život.


Přečtěte si také