Virály

31. července 2019 14:36

redakce Prima Lajk

Mladá zlatokopka se nechá vydržovat od 6 bohatých dědečků. Kolik si touhle podivnou prací vydělá?

Studenti jsou na tom obvykle finančně špatně. Ale tahle vysokoškolačka na to šla od lesa. Nevydržuje jí jeden starší pán, ale hnedle šest!

Jak je vidět, člověk nemusí zrovna tvrdě pracovat, když si chce pořádně vydělat. Příkladem je 18letá studentka z Londýna. Chloe si žije doslova na vysoké noze, zatímco její kamarádi a další studenti musí pracovat na brigádě často i do noci, jenom aby se uživili či vydělali nějaké peníze navíc. Ona si ale našla snadnější způsob přivýdělku.

Vysokoškolačka, z které by měla být jednoho dne autorizovaná klinická psycholožka, se nechává živit od svých šesti bohatých sponzorů. Výměnou za osobní schůzky, pochopitelně. No, nevíme, jestli je zrovna tohle šťastný krok k budoucí kariéře…

Za svoje „služby“ studentka vydělá v přepočtu od 42 do 82 tisíc korun, které jí dávají všichni její sponzoři, jinými slovy muži, kterým poskytuje osobní schůzky. Se všemi šesti se vidí každý měsíc. Navíc jí proplácejí cestování na dovolené, oblečení a drahá jídla. Na oplátku se se sponzory vídá dvakrát až čtyřikrát za měsíc. Chloe do toho prý šla, protože se jí to zdálo neuvěřitelně výhodné. Rodičům se ale nepochlubila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také