návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Mladou doktorku zabil vlastní přítel. Obvinil ji, že ho v době pandemie nakazila!

Mladá doktorka skončila zavražděná rukou vlastního přítele.
Vydáno: 03.04.2020
Vražda ze strachu 1
Autor: istock.com Vražda ze strachu 1

Na současné globální pandemii bohužel nenacházíme mnoho pozitiv, o to hůř se pak hledají, když čteme příběhy jako ten následující. Na Sicílii došlo k děsivému zločinu – přítel mladé italské doktorky Loreny Quaranty Antonio de Pace totiž ženu zavraždil poté, co ji obvinil, že ho nakazila koronavirem.

Panika z nemoci Covid-19 způsobené koronavirem je v Itálii bohužel extrémní a dezinformace, které se v zemi šíří, jsou bohužel stejně tak nebezpečné. Přestože se 80 % lidí z nemoci dostane naprosto bez problému, a dokonce bez příznaků, Antonio byl natolik vystrašený, že v záchvatu vzteku mladou lékařku uškrtil. Následně na sebe sám zavolal policii, přičemž si zkusil podřezat žíly, sebevražda mu ale nevyšla. V nemocnici se navíc zjistilo, že jeho přítelkyně ani on koronavirus neměli. S tímto vědomím teď muže čeká několik desítek let za mřížemi.

Článek je zařazen v: vražda , nemoc , doktorka

reklama