Virály

14. prosince 2020 21:58

sarka.turcekova@gmail.com

Modelka se omluvila za to, že se prohlásila za super šiřitelku koronaviru! Jak na hejt reagovala?

Každý, kdo nahrává svoje videa na internet, si musí dávat pozor na pusu a nedělat nevhodné vtípky. O tom se přesvědčila modelka, která se prohlásila za super šiřitelku koronaviru.

Modelka Lottie Moss se následně omluvila na svém Instagramu za svůj nevhodný vtip. Na videu s kamarádkami totiž 22letá modelka prohlásila, že je super šiřitelka koronaviru. Šlo jen o to, že v chatu někdo napsal tato slova, a ona je zopakovala ve vtipném kontextu, protože nikdy ona sama by vědomě koronavirus nikdy neroznášela a nebude tolerovat šíření tak vážného viru, jako je tento. Jenže její vtip lidé nepochopili a začali upozorňovat na její nevhodné chování. Pravda však byla taková, že byla jen se svými čtyřmi kamarádkami, přičemž tři z nich žijí dokonce ve stejné domácnosti jako ona, takže vládní pokyny dodržuje. Napsala však, že chápe, že to hodně lidí naštvalo a urazilo, proto se omluvila za to, že udělala takový necitlivý vtip.

Dodala, že je stále mladá a hloupá a učí se, co může veřejně sdílet a co ne. Někdy prý totiž zapomíná na to, že je veřejná osobnost a že je lepší být v téhle šílené době opatrný na to, jaké vtipy vypouštíme z úst. Modelka video s kamarádkami natočila poté, co si daly společnou večeři a pak se společně bavily. Že je super šiřitelka koronaviru, řekla ve vtipném kontextu poté, co se jí někdo zeptal, jestli neriskují ona a její kamarádky tím, že nemají nasazené roušky a neudržují sociální distanci. Na to mu pak řekla, že je super roznašečka, z toho ale divák nemohl vědět, že spolu žijí ve společné domácnosti nebo že pravidla dodržují. Přesto by mělo být i tak samozřejmostí dbát na zvýšenou opatrnost.

Sdílejte článek
Štítky Londýn Instagram vtip šíření koronaviru koronavirus COVID-19 korona PANDEMIE nevhodný vtip

Přečtěte si také