Virály

19. května 2020 12:37

sarka.turcekova@gmail.com

Modelka si nemohla půl roku sednout kvůli plastice zadku! Proč by do toho znova nešla?

Modelka, která se pravidelně předvádí na OnlyFans, varuje před nekvalitními plastickými operacemi.

25letá Shilpa Sethi si nechala upravit svůj zadek pomocí plastiky, teď toho ale lituje. Modelka, která se prezentuje hlavně na webu OnlyFans, kde předvádí svoje křivky, si prý nemohla čtyři měsíce ani jen sednout kvůli ohromné bolesti. Žena slyšela o brazilském „Butt Lift“, kdy se přenese tuk z pasu na zadek, už ve svých dvaceti letech. Od té doby si na operaci ušetřila přes 250 tisíc korun. Vždy totiž obdivovala ženské křivky, které neměla a její zadek jí připadal příliš plochý.

Jenže když na plastiku opravdu šla a odcestovala kvůli tomu do Miami, hned po zákroku věděla, že je něco špatně. Špatně se jí dýchalo a cítila v noze ostrou bolest. Vzhledem k tomu, že se nemohla spojit přímo s lékařem, zjistila si trochu víc informací a bohužel si uvědomila, že byla obelhaná falešnými referencemi. Vybrala si totiž doktora na základě falešných recenzí. Zaměstnanci pacientům zdarma věnovali krém na zmírnění bolestí, jen aby napsali pozitivní recenzi.

Jediným důvodem, proč teď vypráví svůj příběh veřejně, je to, aby se lidé vyvarovali stejné chyby a nenavštívili tuto kliniku. Nicméně musela kvůli tomu podstoupit další drahé operace a nápravné postupy. Teď má konečně zadek podle svých představ a říká, že ho její fanoušci obdivují. Má v něm svůj vlastní tuk, a proto je na omak měkký.


Přečtěte si také