Virály

18. května 2021 16:37

sarka.turcekova@gmail.com

Modelka z OnlyFans prozradila, co obnáší její práce. Je to opravdu taková dřina, jak tvrdí?

Modelka, která se živí na serveru OnlyFans, říká, že je to mnohem víc namáhavé, než si většina lidí myslí.

V posledních letech se to jen hemží zprávami o tom, jaká další celebrita se připojila na erotický server OnlyFans. Na tomto místě pak lidé sdílejí své materiály jako jsou fotografie nebo videa a mají peníze od předplatitelů, kteří odebírají jejich obsah. Někteří lidé však mají problémy v práci kvůli tomu, když jejich zaměstnavatel účet objeví – taková prezentace na webu je může stát i zaměstnání. Jedna z modelek, která se také na OnlyFans živí, popisuje, že lidé ve skutečnosti podceňují náplň takové práce a to, kolik času to modelkám zabere.

24letá Rhiannon Blue z britského Leedsu prozradila, že dříve pracovala jako chůva, když se před dvěma a půl lety připojila ke službě předplatného obsahu OnlyFans. Momentálně už je mezi nejlepšími 0,2 procenty tvůrců na webu a vydělá si kolem 620 tisíc korun za měsíc. Snaží se však lidem ukázat, že to není tak lehká práce, jak si většina myslí. I když nepopírá, že si může vydělat doslova šílené částky, tak říká, že pokud chce patřit mezi nejlepší, tak na tom musí tvrdě dřít – není to jen o tom udělat si fotku a čekat na to, až jí dorazí peníze na účet.

Aby bylo možné dosáhnout neuvěřitelně dobrého příjmu, Rhiannon říká, že na něm musíte makat nepřetržitě, na rozdíl od lidí, kteří pracují od devíti do pěti. Podle ní její pracovní doba často začíná mezi šestou hodinou večer a třetí ráno, kdy lidé přijdou po práci domů a chtějí relaxovat. Kromě focení musí dát veškerý svůj obsah na TikTok, YouTube, Instagram, a to každý den. Modelka to prý dělá dvakrát za den. A to jen proto, aby se vytvořilo sledování. Pak musí být online na OnlyFans, protože když lidé nedostanou, co chtějí, tak peníze nepošlou. Taky prý často plní na video bizarní úkoly, které si její fanoušci zaplatí. No, nevíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také