Virály

20. března 2021 03:34

sarka.turcekova@gmail.com

Modelka zaplatila 150 tisíc za to, aby jí zmenšili čelo o tři centimetry! Vážně je to vidět?

Modelka zaplatila sumu za to, aby si nechala zkrátit čelo jen o tři centimetry. Podle jejího názoru to rapidně změnilo její vzhled.

Modelka Camilla Coleman Brooks ze Severní Karolíny ve Spojených státech nebyla spokojená s tím, jak vypadala. Neustále si totiž zakrývala čelo, které měřilo 8,5 centimetrů. 26letá žena se tedy rozhodla zaplatit za redukční operaci a utratila v přepočtu 151 116 korun, aby si nechala posunout vlasovou linii. Modelka, která je zároveň maminkou dvou dětí, prohlásila, že jí nikdy nevyhovoval způsob, jakým její čelo vypadá, takže ho neustále schovávala pod klobouk nebo okraj vlasů. Rozhodla se proto podstoupit plastickou operaci, na které jí obličej o tři centimetry zmenšili.

Po operaci na klinice Zeeba v Clevelandu ve státě Ohio musela Camilla nosit obvaz kolem hlavy. Prvních pár dní ani nemohla pohnout obočím, ale postupem času se to vrátilo do normálu. Horní část čela má nadále znecitlivělou a může chvilku trvat, než se jí tam cit vrátí a všechno bude v normálu. Mimoto jí ještě zůstala jizva a má otoky, ale bylo jí řečeno, že se všechno má za pár týdnů krásně zahojit. Její čelo před plastikou měřilo 8,5 centimetrů, po operaci měří 5,5 centimetrů – to je rozdíl, který žena rozhodně poznává, když se prohlíží v zrcadle, a je s ním ohromně spokojená.


Přečtěte si také