návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Modelka zůstala na půl těla paralyzovaná kvůli úzkosti! Může se tahle hrozná věc stát i vám?

Modelka se probudila s divným pocitem v paži. Nemohla s ní vůbec pohnout. Netušila, co se s ní děje.
Vydáno: 16.02.2020
soni_vera
Autor: instagram.com/soni_vera soni_vera

Když se 46letá modelka probudila s tím, že nemůže hýbat paží, myslela si, že jde o infarkt. V nemocnici ale lékaři zjistili, že se jedná o záchvat úzkosti. A řekli jí, aby šla domů. Jenže jen o 5 hodin později už se modelka vzbudila a byla ochrnutá napůl těla dolů. Modelka se tedy vrátila do nemocnice a tam podstoupila řadu testů. Nakonec jí byla diagnostikovaná příčná myelitida, což je vzácný neurologický stav, který způsobuje zánět míchy.

V následujícím půlroce dostala steroidy na snížení zánětu, transfuze IVIG a ještě intenzivní fyzioterapii. I když prodělala traumatický zážitek, tak nikdy nepřestala doufat, že bude zase chodit. A poté, co viděla úspěchy z lékařských pokusů pro epidurální stimulátor v Kentucky, modelka vytvořila stránku Go Fund Me, která jí má pomoci na cestě k uzdravení.

Článek je zařazen v: modelka , úzkost

reklama