Virály

23. března 2020 14:54

sarka.turcekova@gmail.com

Muž byl zatčen poté, co vytvořil falešné potvrzení, že má koronavirus! Proč to proboha udělal?

Muž použil falešnou lékařskou zprávu o tom, že má Covid-19, což mělo za následek, že muselo být jeho pracoviště odstaveno na 5 dní a dezinfikováno.

Těžko věřit tomu, že v době, kdy je koronavirem nakažený kdekdo, má ještě potřebu si někdo vymýšlet jeho nákazu. 31letý Jeffrey to ale zapotřebí měl. Pracoval v call centru a ukázal svému zaměstnavateli lékařskou zprávu o tom, že byl pozitivně testován na koronaviry. Krátce poté jeho šéfové uzavřeli pracoviště na 5 dní, budovu dezinfikovali a chtěli ochránit ostatní zaměstnance. Navíc navštívil školu, kam chodí jeho děti, takže pak ještě panoval strach, že byly koronaviru vystaveny další děti a jejich rodiny.

Důvod, proč si to vymyslel, bylo zřejmě to, že chtěl mít na dva týdny placenou dovolenou – jenže v nemocnici ho předchozích 14 dní nikdo neviděl a jeho lékařská zpráva navíc neměla oficiální razítko zařízení. Navíc nemocnice potvrdila, že se na koronavirus ani nenechal testovat. Přišlo se tak na to, že celou lékařskou zprávu vytvořil sám Jeffrey. Na základě tohoto podvodu byl pro něj vydán zatykač a ve společnosti už nepracuje. Jak to tak vypadá, někteřé lidi opravdu štve, že musí chodit do práce...

Sdílejte článek
Štítky virus nakažení kriminalita koronavirus korona PANDEMIE

Přečtěte si také