Virály

8. června 2020 12:07

sarka.turcekova@gmail.com

Muž dostává už 9 let každý den pizzu, i když si ji neobjednává! Kdo mu jídlo pořád posílá?

Chlápek v Belgii dostal jednoho dne hned několik krabic s pizzou. Napřed si myslel, že je to omyl, ale začaly mu chodit den co den.

Na jednu stranu je tohle sen snad každého člověka. Kdo by nechtěl dostávat každý den zadarmo pizzu nebo jiné jídlo, které by mu denně chodilo. Přesně to se stalo chlápkovi z Belgie – nejen pizza, ale i kebaby nebo fast food. Napřed si myslel, že se jedná o nějaký omyl, jenže jídla mu chodila i následujících devět let. Pracovní dny, o víkendech, kdykoliv. Jednou mu přišlo jídlo dokonce uprostřed noci.

Pětašedesátiletý muž kvůli tomu už ani nemůže spát. Má totiž strach, že mu přijde další jídlo, což začíná vždy tak, že slyší přijíždět skútr. Není se taky čemu divit – donášky obtěžují i sousedy a on nechce přijímat jídlo, za které nezaplatil. Sám si většinou kupuje mraženou pizzu z obchodu. Jednou se mu dokonce stalo, že měl donášku jídla desetkrát za den a při jedné z nich mu přišlo na 14 velkých pizz.

Donášky ale neobtěžují jen jeho a okolí, ale taky restaurace, které tímto způsobem přijdou o spoustu surovin, které pak musí vyhodit. A když objednávku nikdo nevyzvedne, tak přijdou i o peníze. Zatím se bohužel nepodařilo vypátrat, kdo mu nechává jídlo neustále posílat, protože je z jiného města. Muž si hlavně přeje, aby už to skončilo.


Přečtěte si také