návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Muž konečně prošel řidičskou zkouškou po 25 letech a 33 pokusech! Co mu celou dobu dělalo největší potíž?

S tímhle řidičem bychom na cesty raději nevyráželi.
Vydáno: 13.04.2018
Muž dal po 33 letech řidičskou zkoušku 1
Autor: istock.com Muž dal po 33 letech řidičskou zkoušku 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Říká se, že nejlepší řidiči jsou ti, kteří prošli řidičskými testy až napodruhé. Nejspíš to souvisí s tím, že se cítí podruhé uvolněněji, sebejistěji a taky nechtějí znovu zažít pocit ztrapnění poté, co jim to poprvé nevyšlo. Podle nejnovějších studií pojišťovacích společností jsou však nejbezpečnějšími řidiči ti, co získali řidičský průkaz až na potřetí. Jejich účast v nehodách je totiž vůbec nejnižší. Co ale s těmi, kteří projdou zkouškou až po 33 pokusech?

 

 

Jedním takovým je právě Christian Whiteley-Mason (33), který svůj první test dělal v roce 1992. Neprošel. Ta samá situace se opakovala ještě 31krát. V roce 2003 si nešťastník konečně řekl, že to nemá smysl a další pokusy vzdal. Jeho problémem prý byla extrémně náročná instruktorka, která ho nechtěla nechat projít.

Christian ale letos začal kvůli práci čím dál více cestovat, a tak se rozhodl, že dá řízení ještě jednu poslední šanci. Podle svých slov si z něj kamarádi utahovali a on sám se modlil, aby nedostal tu samou instruktorku, co před lety. To se mu nakonec i vyplnilo a on to na 33. pokus konečně dal. Splnil si tak prý svůj největší sen. Za sebe ale musím říct, že bych s ním do auta stejně nesedl.

 

Článek je zařazen v: řidičský průkaz , muž , test , zkouška , instruktor