reklama

reklama

Muž

Muž málem přišel o penis poté, co mu dala manželka na penis kroužek! Za co ho chtěla potrestat?

Publikováno: 15.01.2020
Muž se ráno probudil s tím, že má oteklý celý penis a bolesti v oblasti třísel. Ukázalo se, že ho má zaškrcený kovovým kroužkem, který mu tam dala jeho manželka.

reklama

Tohle asi nebude úplně šťastné manželství. Chlápek, kolem 40 let, na Ukrajině se jednoho dne probudil s velkou bolestí v oblasti třísel a přišel na to, že má na penisu kovový kroužek a jeho úd byl hodně nateklý. Zatímco spal, dala mu ho tam jeho manželka jako trest za jeho nevěrnost! Muž se pokusil odstranit si kroužek sám, ale to se mu nepovedlo, tak musel zavolat sanitku. Poté byl převezený do nemocnice, kde se lékaři museli obrátit na speciální posádku, protože neměli potřebné nástroje k odstranění matice. Museli na to použít kotoučovou pilu k řezání matice na dvou místech, aby ji mohli sundat.

Pila byla samozřejmě horká a samotná matice se taky začala zahřívat kvůli tření, zákrok ale proběhl v částečné anestezii. Muži doslova zachránili penis, který by se jinak postupně odkrvil a mohl by o něj přijít. Nyní muž postupuje léčbu v místní nemocnici, odkud se brzy zotaví a získá zpět plnou sílu a funkčnost svého penisu. Muž momentálně uvažuje o požádání manželky o rozvod – no, popravdě, v téhle situaci není moc čemu se divit.

Mužská nevěra

Mužská nevěra: Kdy je největší pravděpodobnost, že vás podvede?