Virály

16. června 2020 16:15

sarka.turcekova@gmail.com

Muž podstoupil transplantaci vlasů, ta ale dopadla příšerným failem! Co hrozného se mu stalo?

Mladý muž měl podobně jako řada dalších kouty. Tak se jich chtěl zbavit tím, že si nechá nové vlasy transplantovat.

26letý Luke Horsfield pocházející z Bradfordu doslova nenáviděl, jak jeho vlasy začínají i přes jeho mladý věk ustupovat. Bohužel je to věc, za kterou může dědičnost. Proto se rozhodl vycestovat do Turecka na operaci, při které by mu lékaři vlasy transplantovali. Při tomto zákroku vezmou vlasy ze zadní části jeho hlavy a přidají je dopředu na místa, kde má kouty. Tento zákrok ho stál v přepočtu 37 tisíc korun.

Když však lékaři zákrok dokončili, muž se při pohledu do zrcadla vyděsil. Lékaři podle něj transplantovali až příliš mnoho vlasů ze zadní části hlavy a měsíce po operaci měl vzadu jen pleš. I když udělal naprosto všechno, co mu řekli, tak po čtyřech měsících neviděl doslova žádný růst. Proto jim zavolal a zeptal se jich, proč to neroste. Lékaři ho ale ujistili, že je to normální. Po půl roce došlo k malému růstu, ale ne moc. A ani po roce mu ještě nic závratného nevyrostlo.

Na hlavě mu zůstaly jen jizvy a pleš. Když si zkoušel nadále stěžovat, klinika mu nabídla vrácení peněz, konkrétně asi 11 tisíc, což není ani třetina toho, co zaplatil. Teď už mu nezbývá než varovat ostatní muže před tím, než na nějaký podobný zákrok půjdou a pořádně si neprověří recenze.


Přečtěte si také