Muž pomohl manželce, aby se provdala za milence.
Autor: youtube/ATN News Express Bihar jharkhand Muž pomohl manželce, aby se provdala za milence.

Muž pomohl vlastní manželce, aby se provdala za milence! Co ho k tomu vedlo?

sis. Publikováno: 10.05.2021
Podivný případ se stal v Indii, když manžel umožnil svojí družce provdat se za milence, se kterým měla už roky poměr.

reklama

Dvojice Uttam Mandal a Sapna Kumari z Bhagalpuru z indického státu se vzali už v roce 2014. Od té doby žili v relativně šťastném manželství a měli spolu dvě děti. Ale v určitém okamžiku se jeho žena zamilovala do jejich příbuzného Uttmana, mladšího muže, který každou chvíli obcházel jejich dům, a začali spolu mít milostný poměr. Když se o tom její manžel dozvěděl, tak se kvůli tomu mnohokrát hádali, ale když viděl, že nic nezmůže, rozhodl se udělat něco, co by bylo pro muže v jeho situaci nemyslitelné – ustoupil jejímu milenci stranou a pomohl jí provdat se za muže, kterého milovala.

Prozradil, že nějaký čas kvůli tomu byl naštvaný a smutný, ale nakonec se rozhodl přijít s řešením. Řekl také, že kdyby to neudělal, tak by byly zničeny životy hned tří lidí, ale teď, když ustoupil stranou, mohou být šťastní všichni. V průběhu let se ženu sice rodiče snažili přesvědčit, aby zůstala se svým manželem, ale jejich úsilí bylo marné, takže je Uttam nakonec přesvědčil, aby se zúčastnili svatebního obřadu své ženy a jejího milence. Byl to on, kdo uspořádal jejich svatbu, a dokonce jim dal požehnání s tím, že jejich zápas byl ukončen.

Není jasné, zda se Uttam a Sapna rozvedli, než se provdala za svého milence, ale podle indických médií nechala žena své děti s otcem.

Mirka (43): Milence jsem našla v náručí své dcery!

Mirka (43): Milence jsem našla v náručí své dcery!

Žena se vdala za svou aktovku 4

Žena, kterou přitahují objekty, se vdala za svou aktovku! Co ji na ní tak moc rajcuje?

reklama