Muž předpověděl, že skončí ochrnutý. Co tragického se mu stalo?

Partner bohaté podnikatelky předpověděl, že skončí ochrnutý. Jak se mu to přihodilo?

34letá Kristy Bonner je úspěšnou podnikatelkou, která vybudovala vlastní značku kosmetických přípravků The Booty Co., přes den je ale Kristy zároveň normální matkou a partnerkou, která ještě donedávna měla k ruce svého muže, na nějž se mohla ve všem spolehnout. To všechno se teď ale změnilo poté, co její manžel ochrnul.

Mladá Australanka jednoho dne přišla domů a tam našla svého muže na zemi v bezvědomí. Podle všeho upadl při snaze se vysmrkat, narazil si krk, což vedlo k porušení páteře a následné paralýze. Zdrcující zranění způsobilo, že se o svého partnera nyní musí Kristy konstantně starat, což vedlo k depresím a celkové změně jejich manželství.

Nejhorší je ale podle ženy na celé tragédii fakt, že muž předtím dlouho předpovídal, že se mu přihodí něco špatného. Doslova se hrozil dne, kdy se něco stane, až se nakonec opravdu něco stalo. Teď se žena, která je jinak naštěstí zaopatřená až do konce života, musí vyrovnat s novou realitou – činí tak ale zatím s hlavou vzhůru a co se jejího byznysu týče, rozhodla se investovat část ze všech svých tržeb na výzkum v oblasti neurovědy, tak aby jednoho dne mohli vědci pomoct lidem třeba právě s podobným typem ochrnutí, jako má její manžel.

Sdílejte článek
Štítky nehoda manželka muž ochrnutí podnikání manželé smrkání

Přečtěte si také