Virály

9. května 2022 16:06

redakce Prima Lajk

Muž s penisem na ruce zkouší sbalit slavnou sexy herečku. Ta mu přitom napsala jako první!

Muž s penisem na ruce zkouší sbalit Kate Beckinsale.

V Hollywoodu byste v současnosti nenašli mnoho hereček, kterým je po čtyřicítce a jsou stále tak sexy jako Kate Beckinsale. Ta přitom nedávno dokázala, že není jenom neobyčejně krásná, ale i neobyčejně inteligentní, když se pochlubila se svým IQ skóre v hodnotě 152. Teď navíc ukázala, že má ovšem i parádní smysl pro humor a vřelé srdce.

Herečka totiž na svůj instagramovým profil sdílela příběh muže, o němž jsme nedávno psali. 47letý Malcolm z Norfolku totiž 6 let chodil po světě s penisem na ruce, poněvadž o ten svůj původní přišel a kvůli nezdařené operaci a následným covidovým odkladům zůstal trčet s touhle bizarností. Naštěstí pro něj ale nakonec vše dopadlo dobře a on už má opět zdravý a funkční umělý penis zpátky tam, kde by měl být. A co víc, jeho příběh zaujal i hollywoodskou hvězdu.

Kráska z akční série Underworld k příběhu Malcolma napsala, že je skvělé číst si občas zprávy, ze kterých se nechce zabít, zároveň ji pobavilo, jak typicky britskou reakci muž na celou záležitost médiím poskytl, a nakonec mu popřála hodně štěstí do života. A Malcolm jí na to teď odpověděl. Herečce vzkázal, že ji moc rád někdy pozve na večeři, že působí jako milá dáma, a že by jí ukázal své rodné město. Jediný háček, musela by dorazit ona za ním. Tak uvidíme, jestli se téhle výzvy herečka chopí nebo si takovou šanci nechá proklouznout mezi prsty.

Sdílejte článek
Štítky rande Penis Hollywood herec ruka penis herecka Norfolk Kate Beckinsale

Přečtěte si také