Virály

21. dubna 2021 14:39

redakce Prima Lajk

Muž se čtyřikrát oženil a třikrát rozvedl s tou stejnou ženou. Měl k tomu bizarní důvod

Co všechno jsou lidé ochotní udělat kvůli extra placenému volnu?

Čtyři až pět týdnů placené dovolené ročně, to je dnes už tak nějak standard. A troufnu si říct, že většině lidí poměrně vyhovuje. Jenže ne každý má takovou práci, která podobný výhody umožňuje, a tak musí být trochu vynalézavější, aby si volno mohli dovolit. Příkladem budiž následující pán.

Nejmenovaný muž z Thajska, jenž byl zaměstnán v jedné z tamějších bank, se rozhodl získat navíc až 32 dní placené dovolené tak, že se čtyřikrát oženil a třikrát rozvedl s tou stejnou ženou. Stihli to navíc vše během pouhých 37 dní. Zaměstnavatel totiž musel muži dát ze zákona 8 dní volna na svatební plány. Jakmile tato doba uběhla, pár se rozvedl, o den později se znovu vzal, a muž zase požádal o volno. Tento proces se opakoval čtyřikrát.

Banka pochopitelně už napoprvé celý plán prohlédla, a muži odmítla volno dát. Ten ji ale zažaloval a byť úřady uznaly, že jeho chování bylo neetické, bance uložily pokutu a taky povinnost muži volno dát. Není pak jasné, jak celá záležitost mezi zaměstnancem a bankou skončila, něco nám ale říká, že už byste ho na stejné pozici nejspíš nenašli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také